W cyklu Czterech Pór Roku za nami już Szachowy Letni Turniej do lat 9, którego organizatorem był KS AZS Politechnika Wrocławska. Wystartowało w sumie siedmioro zawodników Polonii Wrocław, którzy spisali się znakomicie!

Do gry w turnieju przystąpiły dzieci urodzone w 2005 roku i młodsze, które rywalizowały na dystansie siedmiu rund. Znakomicie spisali się reprezentanci naszego klubu! Wśród chłopców do lat 9 zawodnicy Polonii zajęli całe podium! Zwyciężył Sebastian Osiakow (5,5 pkt.), przed Frankiem Waisem i Kamilem Gleniem (obaj po 4 pkt.). Wśród dziewcząt do lat 8 wygrała Sandra Najdecka (5,5 pkt.), a Dominika Gleń (2 pkt.) zajęła 4. miejsce. W rozgrywkach chłopców do lat 7 zwyciężył Błażej Grot (5 pkt.), a Mikołaj Wais (3 pkt.) zajął 6. miejsce. Gratulujemy!