Na stronie DZSzach-u pojawił się komunikat III Dolnośląskiej Ligi Juniorów, która odbędzie się w Karpaczu w dniach 21-23.04.2017 r. ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w tych rozgrywkach wszystkich chętnych juniorów z naszego klubu posiadających minimum III kategorię szachową. Więcej informacji w dalszej części wiadomości

Komunikat III Dolnośląskiej Ligi Juniorów TUTAJ

UWAGA! Przy wyborze zawodników do drużyn, będziemy brali pod uwagę w pierwszej kolejności juniorów posiadających minimum III kategorię. Jako klub ponosimy koszt wpisowego drużyny oraz zapewniamy trenera na zawody. Zakwaterowanie, wyżywienie oraz dojazd trzeba opłacić we własnym zakresie – informacja o kosztach w/w komunikacie.

Drużyna składa się z 6 zawodników: 2 juniorów (ur. 1999 r. lub młodszy), 2 juniorów młodszych (ur. 2003 r. lub młodszy), juniorki starszej (ur. 1999 r. lub młodsza) oraz juniorki młodszej (ur. 2003 r. lub młodsza). Zawodnik, który rozegrał w lidze centralnej juniorów 2016 (Ekstra, I lub II Lidze Juniorów) więcej niż 3 partie nie może zostać zgłoszony do rozgrywek wojewódzkich (nie dotyczy zawodników drużyn, które spadły z Ekstra, I, II Ligi Juniorów do DLJ).

Zgłoszenia proszę przesyłać do 31.03.2017 na adres office@polonia.wroclaw.pl