III Liga 2018/19 – skład, terminarz, informacje

Kapitan zespołu: Mirosław Perdek

Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Kukuczki 26 a-b Wrocław
Tempo gry wynosi: 90 minut na 40 posunięć + 30 minut na dokończenie oraz 30 sekund na każde posunięcie od początku partii dla zawodnika.

Regulamin III Ligi: TUTAJ
Serwis turniejowy III Ligi: TUTAJ

GALERIA ZDJĘĆ – TUTAJ

Terminarz z wynikami:

I runda – 14.10.2018 – UKS Debiut Przedwojów – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 0,5-4,5 opis meczu
II runda – 28.10.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS Skoczek Milicz 2,5-2,5 opis meczu
III runda – 4.11.2018 – UKS GIECEK Radków – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2-3 opis meczu
IV runda – 2.12.2018 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – GLKS Goniec Żarów 4-1 opis meczu
V runda – 10.03.2019 – SKFiS Kudowianka – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2-3
VI runda – 6.01.2019 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – WIEŻA Pęgów 4-1 opis meczu
VII runda – 20.01.2019 – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3,5-1,5 opis meczu
VIII runda – 10.02.2019 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5-1,5 opis meczu
IX runda – 3.03.2019 –  Biały Król Wisznia Mała MDK Fabryczna Polonia Wrocław 2,5-2,5
X runda – 24.03.2019 – UKS Pogoń Oleśnica – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1,5-3,5 opis meczu
XI runda – 7.04.2019 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław – UKS SP3 w Bogatyni 1,5-3,5 opis meczu

Tabela końcowa:
L.p.Nazwa drużyny123456789101112Duże Punkty
1UKS SP3 w BogatyniX2,03,54,0+4,03,53,03,03,04,04,020.00
2WIEŻA PĘGÓW3,0X1,04,02,53,03,05,04,04,04,04,019.00
3MDK Fabryczna Polonia Wrocław1,54,0X2,51,54,03,02,53,53,54,53,016.00
4Biały Król Wisznia Mała1,01,02,5X3,02,53,52,52,53,03,53,514.00
5Wrocławski Klub Szachowy HETMAN2,53,52,0X4,02,52,54,02,53,04,012.00
6GLKS Goniec Żarów1,02,01,02,51,0X3,52,03,03,53,04,511.00
7UKS “Giecek” Radków1,52,02,01,52,51,5X4,52,53,53,52,59.00
8UKS Skoczek Milicz2,00,02,52,52,53,00,5X1,02,03,53,59.00
9MUKS MDK Śródmieście Wrocław2,01,01,52,51,02,02,54,0X2,53,02,58.00
10UKS POGOŃ Oleśnica2,01,01,52,02,51,51,53,02,5X2,04,56.00
11UKS Debiut Przedwojów1,01,00,51,52,02,01,51,52,03,0X4,04.00
12SKFiS Kudowianka1,01,02,01,51,00,52,51,52,50,51,0X2.00
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław:
NrTytułNazwisko ImięR. FIDEData ur.R 1R 2R 3R 4R 5R 6R 7R 8R 9R 10R 11
1*IMŻeberski, Jakub234019791½
2*mŚwicarz, Maciej2331198111½
3*mNowak, Kamil2282199911111½
4*FMPerdek, Mirosław221819651111½0
5k+Kanicki, Krzysztof21431998½½1½1½
6I+Luberański, Jakub20212005½11½11½1
7I+Kawałko, Adam19732001½½
8kCzyż, Artur19191983
9IMarko, Piotr18311997010
10*mCagara, Paulina20251984
11IDytman, Radosław17702002101½½½
12IMadej, Marek17442007
13I+Lascar, Radosława17671997
14IPawicka, Magdalena173920071½000½00
15IBebel, Agnieszka16541998
16I+Krzyżosiak, Marta1663200501
17I++Krzyżosiak, Anna15862005½