Zakończył się Festiwal Szachowy w Ustroniu! Oczywiście w zawodach mogliśmy obserwować zawodników z naszego klubu.

W Ustroniu zakończyły się zmagania w głównych turniejach Festiwalu “Szachy w Ustroniu łączą pokolenia”, który został rozegrany w dniach 13-20.08.2021. W turnieju zagrało 7 zawodników Polonii Wrocław. Bardzo dobrze w Grupie „A” spisał się Marek Madej, który mimo posiadania ostatniego numeru startowego (45 uczestników) zajął 11. miejsce i zdobył drugą normę kandydata na mistrza. Wyczyn Marka zasługuję tym bardziej na gratulacje ponieważ polonista z racji posiadanego numeru startowego pauzował w pierwszej rundzie i normę zdobył z 8 partii. Dodatkowo popularny „Mareczek” zyskał 67 pkt ELO. Brawo Marek! Poniżej wyniki polonistów: